4 кроки до здорового харчування онлайн-курс

Опубліковано:  01 червня 2023

Чому ми їмо? Здається, відповідь на це питання проста: їжа потрібна нам для життя. Але чи їмо ми лише для того, щоб жити? У кожного з нас є улюблена страва, кожен прагне іноді з’їсти те, чого, мабуть, не варто було б. Чи варто? Що ми насправді знаємо про правильне харчування? Купа міфів, безліч легенд та ще більше заборон – саме це формує уявлення про здорове та правильне харчування. Ми – те, що ми їмо, і настав час розібратись, як же харчуватись правильно. Для цього вам знадобляться лише чотири прості кроки, і їх ви зробите впродовж нашого курсу!


МЕТА КУРСУ


Показати підліткам та їхнім батькам, як за чотири прості кроки змінити власне харчування, щоб краще почуватися і ставати здоровішими щодня. Команда фахівців намагалася зробити курс максимально цікавим, насиченим та практичним. Результат буде залежати від вас: наскільки ви зможете впровадити отримані знання у щоденне життя.


В онлайн-курсі «4 кроки до здорового харчування» зібрано поради найкращих українських експертів: дієтологів, гастроентерологів, нутриціологів, терапевтів і психологів. 


За 4 тижні ви опануєте засади здорового харчування, які зможете застосовувати щодня. Більше жодних міфів! Настав час харчуватись правильно!


Джерело: Prometheus.org.ua