Новини

Регіональний форум з питань впровадження реформи шкільного харчування на Рівненщині.

Регіональний форум з питань упровадження реформи шкільного харчування. Подібних форумів у межах країни відбулося вже 19, а це понад 2 тисячі учасників із 1194 громад, понад 2 тисячі людей.

11 квітня 2024 року

Прийнято Кодекс усталеної практики 4:2024 “Настанова з проєктування при будівництві приміщень харчоблоків закладів дошкільної та загальної середньої освіти, дитячих закладів оздоровлення та відпочинку.

Кодекс прийнято наказом Національного органу стандартизації ДП “УкрНДНЦ” від 25 березня 2024 року №98, затверджуватиме загальні підходи до проєктування приміщень для організації харчування.

08 квітня 2024 року

Велика партнерська зустріч на фабриці-кухні міста Бучі.

Присутні очільники міністерств, наші міжнародні партнери, команда проєктного офісу – всі, з ким реалізуємо реформу шкільного харчування.

01 квітня 2024 року

Реформа шкільного харчування та міжнародний регіональний саміт шкільного харчування: у МОН обговорили співпрацю з міжнародними партнерами

Відбулася зустріч заступника міністра освіти і науки Андрія Сташківа із представниками офісу реформи шкільного харчування, Всесвітньої продовольчої програми ООН, Посольства Франції та Посольства Фінляндії в Україні, Офісу першої леді Олени Зеленської.

27 березня 2024 року

До реєстру Національної системи кваліфікацій внесено професійний стандарт «Кухар закладу освіти»

15 березня 2024 року Національна агенція кваліфікацій внесла в Реєстр кваліфікацій професійний стандарт «Кухар закладу освіти»! Професійний стандарт розроблено в межах реформи шкільного харчування, ініційованої першою леді України Оленою Зеленською.

20 березня 2024 року

14 березня Міжнародний день шкільного харчування (International School Meals Day)

Цього року темою Міжнародного дня шкільного харчування є “Іновації в шкільному харчуванні: нові шляхи до сталого харчування” (‘Innovation in school meals: new routes to sustainable nutrition’).

14 березня 2024 року

14 тисяч дітей Лозівської та Близнюківської громад забезпечить горячими обідами вже друга в Україні фабрика-кухня.

Планується будівництво ще одного такого закладу, яке розпочнеться вже цієї весни в Лозовій Харківської області за підтримки The Howard G. Buffett Foundation.

11 березня 2024 року

Поліпшена підготовка кухарів: МОН затвердило типову освітню програму підвищення кваліфікації з професії «Kyxaр»

20 лютого Міністерство освіти і науки України ухвалило наказ про затвердження Типової освітньої програми професійного навчання для підвищення кваліфікації з професії «Kyxaр»

26 лютого 2024 року

Реформа шкільного харчування в регіонах: Тернопільщина

Поточний рік є знаковим для реформи шкільного харчування

16 лютого 2024 року

В Києві презентували потреби і плани реформи харчування в закладах освіти представникам міжнародних організацій

Команда реформи шкільного харчування презентувала потреби та напрацювання реформи шкільного харчування представникам міжнародних організацій

14 лютого 2024 року

Мережа агентів змін в дії: в регіонах проводяться демонстративні курси з підвищення кваліфікації кухарів

В областях триває реалізація масштабної програми навчання кухарів закладів освіти на базі кулінарних хабів.

09 лютого 2024 року

Всесвітня продовольча програма ООН -один із наших важливих союзників, який у перших лавах прийшов на допомогу дітям.

Ще у 2022 році ця організація та Міністерство освіти і науки України підписали Меморандум про взаєморозуміння та співпрацю для реалізації програми шкільного харчування.

29 січня 2024 року

Найважливіша частина будь-якої реформи – як вона втілиться на місцях, як нею користуватимуться люди, які зміни та покращення вона їм принесе.

Найперше – якісне харчування, від якого залежать і фізичні, і ментальні сили для навчання та життя взагалі.

19 січня 2024 року

Чернігівщина стала 12-ю областю, яка провела регіональний форум щодо впровадження реформи шкільного харчування

Форум став першим із подібних заходів у новому 2024 році - ще 7 областей мають провести аналогічні зустрічі зі своїми громадами до кінця лютого.

17 січня 2024 року

Проєкт професійного стандарту «Кухар закладу освіти» винесено на громадське обговорення

На сайті ГО "Національна асоціація громадського харчування" опубліковано та винесено на громадське обговорення проєкт професійного стандарту «Кухар закладу освіти».

09 січня 2024 року

Найближчі події

22 квітня, понеділок

22 квітня 2024 року о 14:00 відбудеться цикл лекцій, присвячених організації харчування у школах та дошкільних закладах у країнах Європи: Фінляндії, Іспанії та Швейцарії. Організатором події виступила ГО “Національна асоціація громадського харчування” спільно з Командою реформи шкільного харчування.