Як спільні закупи допомагають сформувати здорові харчові звички

Як спільні закупи допомагають сформувати здорові харчові звички

Опубліковано:  09 грудня 2021
Сім'я закуповує продукти в супермаркеті.

Діти люблять, коли їм дають самостійно обирати, що вони будуть їсти. Почніть з походу до крамниці й запропонуйте купити продукти, з яких ви приготуєте страву разом. Обговоріть меню і складіть список продуктів для нього.

Навчіть дитину читати етикетки на їжі та визначати, наскільки вона є корисною. Не купуйте шкідливі продукти, пояснюючи причину. Особливу увагу звертайте на вміст солі та цукру: дуже солоного й солодкого варто уникати, як і продуктів із трансжирами.

Якщо дитина хоче чипсів, запропонуйте їй замість картопляних — фруктові чи овочеві без солі та цукру. Замість солоних горішків обирайте несолоні, а якщо хочеться солодких смаколиків, купіть сухофрукти чи пастилу без цукру. Починайте закупи з фруктів та овочів, а потім ідіть по інші продукти.

Спільний похід на закупи може стати уроком турботи про довкілля, якщо взяти з собою багаторазові торбинки чи коробки для продуктів. Розкажіть дитині, що можна подбати про довкілля, купуючи менше переробленої їжі, м’яса і більше місцевих продуктів. 

Інші теми