Звіт про договір про закупівлю, укладений без використання електронної системи

Звіт про договір про закупівлю, укладений без використання електронної системи

Опубліковано:  15 грудня 2021

Звіт про договір про закупівлю, укладений без використання електронної системи  - це неконкурентна закупівля в системі Prozorro, яка передбачає укладання прямого договору з постачальником та публікацію звіту про договір про закупівлю в системі Prozorrо. Замовник самостійно обирає Постачальника товару/роботи/послуги на підставі дослідження ринку тощо. 

Наразі провести закупілю таким чином можна тільки якщо очікувана вартість закупівлі не перевищує 50 тис. грн або якщо вартість товару або послуги становить від 50 тис. грн до 200 тис. грн, але тільки в разі підстав, що передбачені частиною 7 статті 3 Закону України "Про публічні закупівлі".


Для здійснення такої закупівлі замовник може використати також електронний каталог (Prozorro Market) або спрощену закупівлю.

Замовник самостійно обирає, в який спосіб проходитиме процедура закупівлі. Але майте на увазі, що звіт про договір про закупівлю є неконкурентною процедурою закупівлі, яка часто привертає увагу та перевіряється контролюючими органами та громадськістю. У той час закупівлі через електронний каталог (Prozorro Market) або через спрощену закупівлю збільшують довіру до Замовника та покращують його імідж.

Інші теми