Електронний каталог

Електронний каталог

Опубліковано:  14 грудня 2021

Електронний каталог - це систематизована база актуальних пропозицій, що використовується замовником для відбору постачальника товару (товарів) і покликаний значно полегшити процес придбання товарів замовниками. Такий собі інтернет-магазин для державних замовників.

Замовники можуть використовувати електронний каталог:

  • для закупівлі товарів, вартість яких не перевищує 50 тис. грн,
  • як альтернативу проведення спрощених закупівель для придбання товарів, вартість яких дорівнює або перевищує 50 тисяч гривень та є меншою за вартість, що встановлену у пунктах 1 і 2 частини першої статті 3 Закону.

Для замовників користування електронним каталогом є безоплатним. Закупівлі може здійснювати уповноважена особа. Середній час здійснення закупівлі через електронний каталог шляхом запиту ціни пропозиції складає 8 календарних днів.

Використання електронного каталогу дозволяє зменшити витрати часу на проведення закупівель та гарантовано отримати необхідний товар від кваліфікованого постачальника.

Порядок використання електронного каталогу затверджений Постановою Кабінету міністрів України №822 від 14 вересня 2020 р. “Про затвердження Порядку формування та використання електронного каталогу”.

Детальна інформація розміщена в PROZORRO ІНФОБОКС:

Інші теми