Електронний каталог

Опубліковано:  20 вересня 2023

Prozorro Market — це систематизована база актуальних пропозицій, що використовується замовником для відбору постачальника товару (товарів) і покликаний значно полегшити процес придбання товарів замовниками. 

Закупівлі на Prozorro Market відбуваються через запит ціни пропозицій, який схожий на дуже короткий аукціон зі значно меншою кількістю паперової роботи, адже цей вид закупівлі не вимагає від замовника складання тендерної документації, технічних вимог, розгляду пропозицій тощо. 

У закупівлях через Prozorro Market:

  • замовники, які вирішили купити необхідний товар у Prozorro Market, незалежно від суми закупівлі мають оголосити запит та вказати у ньому всі характеристики замовлення;
  • у замовленнях до 500 тис грн замовники повинні чітко вказати, який саме товар їм потрібен (характеристики товару, конкретні торговельні марки, тощо);
  • якщо вартість товару становить понад 500 тис гривень, то в такому випадку запит пропозиції має надати інформацію про характеристики товару та їх допустимі значення у відповідності до профілю каталогу.

Для замовників користування електронним каталогом є безоплатним. Закупівлі може здійснювати уповноважена особа. Середній час здійснення закупівлі через електронний каталог шляхом запиту ціни пропозиції складає 8 календарних днів.

Використання Prozorro Market дозволяє зменшити витрати часу на проведення закупівель та гарантовано отримати необхідний товар від кваліфікованого постачальника.

Порядок використання електронного каталогу затверджений Постановою Кабінету міністрів України №822 від 14 вересня 2020 р. “Про затвердження Порядку формування та використання електронного каталогу”.

Із змінами, внесеними згідно з Постановою КМУ № 677 від 04.07.2023