Відеоуроки здорового харчування 🥦

Відеоуроки здорового харчування 🥦

Опубліковано:  24 жовтня 2022

Дитячий фонд ООН ЮНІСЕФ та Євген Клопотенко в межах ініціативи «Спільно до навчання» та професійними лікарями-дієтологами, за підтримки Швейцарії, почали дуже важливий цикл відео-уроків здорового харчування. Цими відео ми хочемо надати інформацію українським сім’ям, майбутнім мамам, батькам та опікунам, нагадати про основи здорового харчування та дати корисні поради. Мотивувати їх змінювати харчові звички навіть у складні часи, для підтримки власного здоров'я.

З наших відео ви дізнаєтесь, яким продуктам приділити увагу під час вагітності та лактації, а яких краще уникати, скільки рідини пити і якої саме, аби почуватися добре.

Ми розкажемо, як зробити життя вашої дитини солодким і корисним без зайвого цукру і які поживні речовини потрібні організму під час росту.

Важливо буде дізнатися, чи все, що ми їмо, корисне та як попередити виникнення хвороб, вживаючи прості натуральні продукти. І ще дуже багато цікавого.

Євген Клопотенко як завжди розкаже, як зробити корисну їжу смачною і поділиться простими рецептами з доступних у цей час продуктів.

Здорова нація непереможна! #головнещовсередині

Інші теми