Сніданок, обід, вечеря - це важливо для дітей

Сніданок, обід, вечеря - це важливо для дітей

Діти та дорослі їдять різноманітні страви за столом.

«Я не хочу снідати» — фраза, яку батьки часто чуєш уранці від дітей. Справді, поки дитина спросоння збирається до школи чи дитсадка, апетит може ще не «прокинутись». Однак снідати, обідати й вечеряти дуже важливо. Діти, які не пропускають сніданок, мають більше енергії на навчання й розваги, активніші й більш зосереджені у школі.

Батькам слід бути прикладом — снідати разом із дітьми. На приготування їжі вранці не потрібно витрачати багато часу. Каша чи йогурт без цукру, молоко, сир, яйця, цільнозерновий хліб, овочі та фрукти, несолодкі пластівці — найкращі продукти для сніданку.

Найкращий варіант обіду в школі — у шкільній їдальні, де вже подбали, аби страви були корисними й поживними. Якщо дитина не обідає в школі й не встигає повернутись додому на обід, давайте їй їжу з собою в ланчбоксі. Якщо маєте термос для їжі, можна покласти туди гарячий обід — суп, кашу з овочами, шматочком риби або м’яса. Можна запропонувати бутерброд із цільнозернового хліба чи лаваша, вареного м’яса та сиру, овочів і листків салату. Для перекусів найкраще підійдуть фрукти та горішки. Й не забудьте про пляшку питної води. Тоді менш імовірно, що дитина купуватиме швидку їжу, солодощі чи газовані солодкі напої.

Вечеряти, якщо є змога, варто всією родиною.

Інші теми