Чому важливо пити воду

Чому важливо пити воду

Опубліковано:  11 грудня 2021
Дівчинка п'є воду

Більшу частину рідини, необхідної організму, ми отримуємо з їжею. Однак є ситуації, коли потреба в рідині зростає: у спеку, під час або після фізичних навантажень, коли дитина вчиться або хвилюється. Тому діти повинні завжди мати доступ до чистої питної води. Пляшка з водою у школяра має бути завжди з собою. Якщо дитина не любить питну воду, можна давати їй з собою несолодкий компот або чай.

Пити воду варто щоразу, коли відчуваєш спрагу. Але діти не завжди розпізнають спрагу, тому у спеку або після активних розваг дорослим слід нагадувати їм попити. 

Кількість води, необхідна організму, для кожної людини різна. Це залежить від багатьох факторів: віку, ваги, клімату, інтенсивності фізичних навантажень, температури на вулиці. 

Діти не завжди мають можливість контролювати кількість спожитої води, тому про це слід  подбати дорослим. Так, у віці 9–13 років дитина має випивати близько 1,5 літра на день (7–8 склянок), а старші за 14 років — близько 2 літрів (8–11 склянок). Звичайно, це приблизні цифри, тому вчіть дітей прислухатись до свого організму, не ігнорувати спрагу.

Інші теми