Як додати перелік товарів до каталогу PROZORRO MARKET

Як додати перелік товарів до каталогу PROZORRO MARKET

Опубліковано:  14 грудня 2021

Важливо врахувати, що:

 • Всі характеристики товарів мають бути достовірними
 • Строк опрацювання заповненої таблиці — до 20 робочих днів
 • Перше заповнення у кожному з шаблонів наведено в якості прикладу
 • Необхідно заповнити всі стовпчики наявні у таблиці для кожного товару
 • Для числових одиниць необхідно дотримуватися тих одиниць вимірювання, що вказані у назві стовпчика (наприклад: якщо стовпчик називається “Довжина, см” то вказуємо в сантиметрах)

 • При заповненні заповнювати числові одиниці окремо, без одиниць вимірювання (наприклад: стовпчик “Довжина, см” правильно заповнити “15”, неправильно -”15см”,”15 см” тощо)

ДОВІДКОВА ІНФОРМАЦІЯ

Артикул (MPN) — код товару в системі виробника. Він допомагає системі визначити, що саме Ви продаєте, і запропонувати покупцеві потрібний товар у відповідь на пошуковий запит. Такі ідентифікатори не залежать від продавця та збігаються в однакових товарах.

Штрих-код товару (EAN-13) — унікальний ідентифікатор товару. Якщо для Вашого товару немає штрих-коду, його можна згенерувати за допомогою будь-якого онлайн-генератора. Наприклад, скориставшись ось цим незалежним ресурсом: ed.org.ua/ean-13

ВИМОГИ ДО ЗОБРАЖЕНЬ

 1. В таблиці має бути додано посилання на зображення для кожного товару.
 2. Зображення має бути розміщено в мережі інтернет з відкритим доступом для всіх користувачів.
 3. Якщо у Вас немає такого зображення, Ви можете розмістити його на безкоштовних фотохостингах (наприклад: postimg.cc). І надати посилання на зображення на цьому хостигу.
 4. При додаванні посилання на зображення з Google Диску, назва зображення має бути вказана латиницею або цифрами, без використання кирилиці, пробілів або додаткових символів.
 5. Зображення має містити лише товар на білому або прозорому фоні. Заборонено додавати зображення, що містить будь-яку додаткову інформацію, слогани (наприклад: “Акція”).
 6. Заборонено додавати зображення, що містять водяні знаки або логотипи.
 7. Посилання має закінчуватися позначенням формату зображення (приклад: https://content1.rozetka.com.ua/goods/images/big/10692319.jpg).
 8. Назва зображення не має містити більше 25 символів у назві (приклад: https://content1.rozetka.com.ua/goods/images/big/10692319.jpg).
 9. Зображення має займати менше 1 мегабайту.
 10. Формат картинки: PNG або JPG або JPEG.

Інші теми