Банери для облаштування в укриттях

З початку повномасштабної війни Команда реформи шкільного харчування присвячує значну частину своєї діяльності організації харчуванню дітей в укриттях. Міжнародні організації та українські неурядові організації, які працюють в гуманітарному напрямку, в тому числі, в сферах забезпечення психічного здоров’я та доступу до освіти, всіляко забезпечують навчальні заклади різноманітним роздатковими навчальними та ігровими матеріалами, щоб діти могли проводити час всюди, де вони є, якісно. Зокрема, частина роботи міжнародних організацій спрямована на забезпечення комфортного перебування дітей в шкільних укриттях.

 В межах впровадження національної кампанії про здорове харчування, Команда реформи нещодавно розробила свої інформаційні банери, за допомогою яких діти, які впродовж тривалого часу знаходяться в укриттях, зможуть щоденно отримувати навички здорового харчування, закріплювати їх і практикувати як між собою, так і вдома. Корисна інформація на кожному з банерів підкріплюється посиланнями на сайт «ЗнаЇмо», де діти можуть ознайомитись з добіркою корисних матеріалів, присвячених здоровому харчуванню.

 Матеріали розроблені Командою реформи шкільного харчування за підтримки Фундації Олени Зеленської, яка спільно з благодійним фондом Київської школи економіки (KSE Foundation) в цьому році розпочали облаштування укриттів на Полтавщині.

Завантажуйте інформаційні банери про здорове харчування за посиланням, роздруковуйте та користуйтесь в своїх освітніх закладах!