Трансжири і чому їх варто уникати

Трансжири і чому їх варто уникати

Опубліковано:  01 грудня 2022
На фото зображення тістечка з великою кількістю крему.

Трансжири і чому їх варто уникати?

Трансжири – це різновид ненасичених жирів, які від звичайних жирів відрізняються структурою, а отже і властивостями. Невелика їх кількість може міститися в натуральних харчових продуктах – молоці та різних видах м’яса. Але їх там настільки мало, що небезпеки вони не становлять. На більшу увагу заслуговують трансжири промислового виробництва, які отримують із рідких рослинних олій шляхом гідрогенізації, тобто, приєднанням атома водню.

Коли винайшли трансжири

Гідрогенізація збільшує термін придатності та значно здешевлює продукцію. Цей спосіб був винайдений і запатентований ще 1902 року німецьким хіміком Вільгельмом Норманном. Вже в 1909 році запрацював перший завод, який випускав маргарин. Навіть в наш час це популярний замінник вершкового масла. Промисловий маргарин має одну перевагу – низьку ціну, тому він доволі швидко завоював прихильність виробників харчових продуктів.

Чим небезпечні трансжири

Трансжири призводять до збільшення рівня «поганого» холестерину (ліпопротеїни низької щільності) і зниження рівня «хорошого» холестерину (ліпопротеїдів високої щільності) і таким чином підвищують ризики захворювань серцево-судинної системи [1].

Хоча жодна їх кількість не вважається безпечною, Всесвітня організація охорони здоров’я рекомендує, щоб загальне споживання трансжирів не перевищувало 1% споживання енергії, що становить менше ніж 2,2 г на добу для харчування з 2000 калорій [2].

Велике споживання трансжирів підвищує ймовірність смерті від будь-якої причини на 34%. [3].


В яких продуктах містяться трансжири

Трансжири на сьогодні є у складі великої кількості продуктів, починаючи від знайомого всім маргарину до магазинної випічки, а також промислових солодощів на кшталт вафель, печива, цукерок та морозива. З великою ймовірністю їх можна зустріти у тортах, тістечках, плавлених сирках і так званих сировмісних продуктах.

Трансжири утворюються при тривалому смаженні продуктів на рослинній олії. Наприклад, приготування картоплі фрі у фаст-фудах призводить до утворення значної кількості цих шкідливих жирів.

Як правильно читати етикетки

Для того, щоб зрозуміти чи є трансжири у продуктах, достатньо уважно прочитати склад на етикетці. Якщо бачите на ній такі написи як: кулінарний жир, частково гідрогенізований рослинний жир, частково гідрогенізовані жирні кислоти, фритюрний жир, комбінований жир – вони свідчать про наявність трансжирів.

Також звертаємо увагу, що якщо одне з перерахованих позначень стоїть на початку складу, це може означати, що у продукті багато трансжирів. Іноді на етикетці вказують навіть їхній відсоток у масі продукту.

Чим замінити трансжири

Маргарин варто заміняти у стравах, які, до прикладу, ви готуєте вдома, поліненасиченими жирами, що містяться в кукурудзяній, соняшниковій, соєвій олії, насінні, волоських горіхах. Також набагато кориснішою буде їжа, якщо вона буде приготована з вмістом мононенасичених жирів, а саме з рапсовою, оливковою олією чи маслом з авокадо [4].

Відмова від відповідальності. Ця стаття має ознайомлювальний характер. Перш ніж вживати той чи інший продукт, проконсультуйтеся зі своїм сімейним лікарем або дієтологом.

Інші теми