Яким чином проводити закупівлю продуктів харчування об'єднаним територіальним громадам?

Яким чином проводити закупівлю продуктів харчування об'єднаним територіальним громадам?

Закупівлі

Відносини, що виникають у процесі добровільного об'єднання територіальних громад, сіл, селищ, міст, а також добровільного приєднання до об'єднаних територіальних громад регулює Закон України “Про добровільне об'єднання територіальних громад" (далі – Закон про ОТГ). 

 Частиною третьою статті 8 Закону про ОТГ визначено, що об’єднана територіальна громада (далі – ОТГ) є правонаступником всього майна, прав та обов’язків територіальних громад, що об’єдналися, з дня набуття повноважень сільською, селищною, міською радою, обраною такою об’єднаною територіальною громадою. 

ОТГ як правонаступник замовника може як завершувати процедури закупівлі, розпочаті юридичною особою, яка припиняється в результаті реорганізації, так і виконувати укладений такою юридичною особою договір про закупівлю у встановленому законодавством порядку. До того ж однією із таких процедур є переговорна процедура закупівлі, що може використовуватись замовником як виняток і відповідно до якої замовник укладає договір про закупівлю після проведення переговорів щодо ціни та інших умов договору про закупівлю з одним або кількома учасниками процедури закупівлі. 

Вичерпний перелік випадків застосування переговорної процедури закупівлі визначено частиною другою статті 40 Закону України "Про публічні закупівлі".