Зимове меню для закладів дошкільної освіти

Зимове меню для закладів дошкільної освіти

Опубліковано:  05 лютого 2022

Затверджено рекомендоване Міністерством охорони здоров'я України  Примірне чотиритижневе сезоне меню для організації триразового харчування дітей віком від 1 до 6(7) років в закладах освіти та інших організованих дитячих колективах на зимовий період.

Важливо!

Рекомендовані МОЗ меню не є обов'язковими для виконнання у закладах дошкільної освіти, і може бути взяте за основу при формуванні власних меню громадами, садочками, підприємствами харчування.

Розробкою меню займалась робоча група МОЗ, до якої входять  як представники міністерства, так і провідні дієтологи, фахівці з дитячого харчування, представники місцевих органів управління освіти та безпосереньо садочків та ясел.

Ми розмістили чотиритижневе зимове меню для дошкільнят у зручному для вас форматі використання на порталі,  воно доступне на сторінці "Меню і техкартки" по фільтру Меню/Дошкільне/Зимове/знайти.

Нормативна база: 

Наказ МОЗ України від 03.02.2022 № 215 "Про затвердження рекомендованого Примірного чотиритижневого сезонного меню рекомендованого для організації триразового харчування дітей віком від 1 до 6(7) років в закладах освіти та інших організованих дитячих колективах на зимовий період"