Всесвітня продовольча програма ООН -один із наших важливих союзників, який у перших лавах прийшов на допомогу дітям.

Всесвітня продовольча програма ООН -один із наших важливих союзників, який у перших лавах прийшов на допомогу дітям.

Опубліковано:  29 січня 2024

🏫 Посеред випробувань, які принесло українським родинам вороже вторгнення, саме школи та дитячі садочки перетворилися на острівці стабільності для малечі. У них світло й тепло, у них нагодують навіть тоді, коли вдома немає на чому приготувати їжу. Через війну для багатьох дітей обід у школі став єдиним повноцінним прийомом їжі протягом дня. Тож разом із командою реформи шкільного харчування робимо все для того, щоб ця їжа була здоровою та якісною.

📍 Сьогодні понад 223 тисячі дітей в Україні зареєстровані як ВПО, а отже, належать до пільгових категорій і мають отримувати гарячі обіди безоплатно.

🇺🇳 Один із наших важливих союзників, який у перших лавах прийшов на допомогу дітям, – Всесвітня продовольча програма ООН. Ще у 2022 році ця організація та Міністерство освіти і науки України підписали Меморандум про взаєморозуміння та співпрацю для реалізації програми шкільного харчування. У новому, 2023–2024 навчальному році проєкт розширив географію та охопив уже 11 областей і понад 420 шкіл.

🤝 Подякувала за це в. о. директора Офісу Представництва Всесвітньої продовольчої програми (ВПП/WFP/World Food Programme World Food Programme) в Україні Маріанні Ворд.

👉 Наше спільне стратегічне завдання – забезпечити безоплатним харчуванням 1,5 млн учнів початкової школи та представників пільгових категорій.

Говорили й про нещодавно створену Коаліцію шкільного харчування. У її першому глобальному саміті у Франції взяла участь і українська делегація. Розповідали учасникам із понад 90 країн про наш непростий і унікальний досвід, як повноцінно нагодувати дітей під час ворожого вторгнення.

🇺🇦 Сподіваємося, наступний саміт проведемо вже в нас, в Україні, щоб показати на своєму прикладі: навіть у найважчих ситуаціях можна гідно та якісно піклуватися про дітей.