Представництвом ЮНІСЕФ в Україні та МОН узгоджуються вектори співпраці у реалізації реформи системи харчування у 2022 році

Представництвом ЮНІСЕФ в Україні та МОН узгоджуються вектори співпраці у реалізації реформи системи харчування у 2022 році

Опубліковано:  19 січня 2022

14 січня відбулась зустріч заступника Міністра освіти і науки України Артура Селецького з Головою Представництва Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні паном Муратом Шахіном, де було презентовано Концепцію цифровізації освіти в Україні та намічені наступні кроки співпраці у реалізації реформи системи харчування. На думку А.Селецького обидва питання наразі є складовим єдиного надважливого напрямку - покращення якості української освіти, тому потребують подальшої консолідації зусиль центральних органів виконавчої влади країни та міжнародних партнерських організацій, провідну роль серед яких вже не перший рік займає ЮНІСЕФ.

Як відмітив під час розмови Мурат Шахін, ЮНІСЕФ зацікавлений у продовжені ефективної співпраці та визначені спільних пріоритетів. Цифровізація, дошкільний та позашкільний розвиток, а також реформа шкільного харчування були окреслені як напрямки для подальшого співробітництва. Зокрема і продовження підтримки порталу комунікації реформи шкільного харчування «Знаїмо», до створення якої у 2021 році долучився також уряд Швейцарії.

Учасники зустрічі Вадим Карандій, директор Українського інституту розвитку освіти, та Леся Марталішвілі, проєктний менеджер порталу «Знаїмо», розповіли про плани розвитку порталу у 2022 році, заручились підтримкою Представництва ЮНІСЕФ щодо розробки інтерактивного інструментарію порталу, що дозволить розширити його можливості для різних цільових груп користувачів – вчителів, керівників закладів, управлінців місцевих громад, батьків та учнів.

Голова Представництва ЮНІСЕФ відмітив, що надалі в рамках реформи планується широке залучення ЮНІСЕФ та інших міжнародних партнерів до роботи з основними учасниками реформи – місцевими громадами, батьками, директорами закладів освіти та особливо – молоддю. Учасники зустрічі домовились про узгодження подальших кроків.