Гарячі обіди для понад 90 тисяч дітей від Всесвітньої продовольчої програми ООН

Гарячі обіди для понад 90 тисяч дітей від Всесвітньої продовольчої програми ООН

Опубліковано:  12 червня 2024

У межах програми шкільного харчування ВПП фінансує 30% вартості щоденного гарячого харчування дітей у 673 школах України. Школи витрачають кошти на поліпшення якості харчування або на зменшення витрат батьків. За цей навчальний рік ВПП перерахувала школам-учасницям понад 66 мільйонів гривень

«Один із наших головних пріоритетів — забезпечити, щоб діти щодня отримували смачну та здорову їжу в школі, а також допомогти їхнім батькам витрачати менше свого бюджету на їжу та менше часу турбуватися про харчування своїх дітей. Ми пишаємося тим, що в межах цієї програми тісно співпрацюємо з урядом і регіональною владою, і з нетерпінням чекаємо наступного року», — зазначила Маріанна Ворд, т.в.о. директора ВПП ООН в Україні.


Програма реалізується в Київській, Львівській, Закарпатській, Тернопільській, Хмельницькій, Чернігівській, Чернівецькій, Черкаській, Миколаївській, Одеській, Полтавській, Сумській та Вінницькій областях. Їх відібрали за низкою критеріїв, серед яких кількість внутрішньо переміщених родин і рівень продовольчої безпеки.

Довідково:

Шкільне харчування — не єдине, чим ВПП підтримує українців. Всесвітня продовольча програма також розподіляє харчові набори у прифронтових районах, де їжу важко знайти або вона дуже дорога. А ще надає грошову допомогу українцям по всій країні та підтримує розмінування сільськогосподарських земель Харківщини. Також ВПП зафрахтувала 25 суден Чорноморської зернової ініціативи (Black Sea Grain Initiative) та ініціативи «Зерно з України» (Grain from Ukraine).

Джерело: МОН