Другий круглий стіл «Молоко та молочні продукти в моделі здорового харчування школярів»

01 червня, четвер 13:00 - 16:30
Опубліковано: 22 травня 2023

З нагоди Міжнародного дня захисту дітей та Всесвітнього дня молока, що відзначаються 1 червня, буде організовано Другий круглий стіл «Молоко та молочні продукти в моделі здорового харчування школярів».

Цілями заходу є актуалізація проблеми здорового харчування з фокусом на молоко та молочні продукти через висвітлення питань поживної цінності, важливості регулярного споживання молочної продукції для збереження здоров’я дітей різних вікових груп та питання доступності як харчових продуктів для щоденного споживання. Місце проведення: Білий зал, «First Conference Hall», вул. Хрещатик 25, м. Київ 

Реєстрація на захід за посиланням

Програма заходу 

Також під час круглого столу будуть підведені підсумки конкурсів для дітей з нагоди Міжнародного дня захисту дітей та Всесвітнього дня молока. Заходи проводяться компаніями «Люстдорф», «Молочний альянс», «Клуб сиру», «Молокія», агропромхолдингом «Астарта-Київ» у співпраці з Українським інститутом розвитку освіти та за підтримки Швейцарії в рамках швейцарсько-української програми «Розвиток торгівлі з вищою доданою вартістю в органічному та молочному секторах України», що впроваджується Дослідним інститутом органічного сільського господарства (FiBL, Швейцарія) у партнерстві із SAFOSO AG (Швейцарія).