30 педагогів профтехів Київщини взяли участь у навчальному семінарі в межах реформи шкільного харчування

30 педагогів профтехів Київщини взяли участь у навчальному семінарі в межах реформи шкільного харчування

Опубліковано:  04 листопада 2022

3 листопада для 30 педагогів-кухарів закладів професійної освіти Київської області у Бориспільському профтехліцеї відбувся навчальний семінар за темою “Зміни та сучасні тенденції в організації харчування в закладах загальної середньої освіти”.Даний захід організований спільними зусиллями Міністерства освіти і науки України, Офісу першої леді та Національного управління у справах освіти та молоді Естонської Республіки (NarNo), а також команди Національної асоціації громадського харчування та проєкту «EU4Skills: Кращі навички для сучасної України». 

Усі його учасники здобули необхідні практичні навички, стали тренерами та зможуть навчати кухарів їдалень основам правильного харчування для їх реалізації на місцях.

Семінар складався з теоретичної та практичної частин. Спочатку учасники дізналися про нові технологічні стандарти в шкільному харчуванні та принципи впровадження реформи. У практичній частині вони ознайомилися з новітнім обладнанням харчоблоку шкільної їдальні та власноруч готували страви за новими високотехнологічними методиками.

Чому конкретно навчилися майбутні тренери?

✔️ Ознайомилися з високотехнологічним багатофункціональним обладнанням та усіма перевагами його використання у порівнянні зі звичайним, навчилися ними оперувати;

✔️ кращі Шеф-кухарі та команда Національної асоціації громадського харчування продемонстрували швидкість, якість та можливість приготування великих об’ємів різноманітних страв за допомогою пароконвенкційної технології.

Нагадаємо, понад 50 педагогів профтехів з 5 регіонів України вже пройшли семінар для тренерів в межах реформи шкільного харчування ініційованої Першою леді України Оленою Зеленською.

Джерело: Джерело