14 березня Міжнародний день шкільного харчування (International School Meals Day)

14 березня Міжнародний день шкільного харчування (International School Meals Day)

Опубліковано:  14 березня 2024

✨Сьогодні Україна разом із усім світом відзначає Міжнародний день шкільного харчування (International School Meals Day), який святкується вже вдванадцяте.

Цього року темою Міжнародного дня шкільного харчування є “Іновації в шкільному харчуванні: нові шляхи до сталого харчування” (‘Innovation in school meals: new routes to sustainable nutrition’).

✍️Цей день має на меті підвищити обізнаність про роль здорового харчування для закладів середньої освіти, а також про його вплив на успішність та добробут дітей в усьому світі. Міжнародний день шкільного харчування привертає увагу до засвоєння здорових харчових звичок, підкреслює зв'язок між здоровим харчуванням, освітою та кращим навчанням, та розвиває розуміння важливості якісних, поживних страв у школах.

💪Команда реформи шкільного харчування в Україні в першу чергу вітає агентів змін шкільного харчування – кухарів, технологів, вчителів, директорів шкіл, керівників управлінь освіти, міських голів, і всіх тих, хто впроваджує та популяризує процеси в сфері шкільного харчування в Україні та в усьому світі, а також батьків і дітей, адже саме на них спрямовані спільні зусиллі на шляху до сталого майбутнього української школи!