Підвищення кваліфікації майстрів виробничого навчання в сфері організації роботи з підвищення кваліфікації кадрів для шкільних їдалень "School Chef’s Training Hubs Development"

Підвищення кваліфікації майстрів виробничого навчання в сфері організації роботи з підвищення кваліфікації кадрів для шкільних їдалень "School Chef’s Training Hubs Development"

Опубліковано:  22 червня 2023


22 червня у Тернопільській, Полтавській, Одеській областях стартував професійно-практичний тренінг з підготовки учасників проекту "School Chef’s Training Hubs Development". Робочі групи разом із лекторами завітали до областей, в межах яких відбудеться дводенне навчання.


У Тернопільській області кулінарний хаб організовано на базі Чортківського вищого професійного училища. Навчання відбуватиметься 22 та 23 червня 2023 року. 22 червня – приготування 10 страв із застосуванням традиційного обладнання (під керівництвом Євгена Клопотенка); 23 червня – приготування 10 страв, застосовуючи сучасне технологічне обладання (проводить Національна асоціація громадського харчування).


Нагадаємо, що кінцевою ціллю проєкту є підготовка «агентів змін», створення кулінарних хабів. Кулінарні хаби – це навчально-практичні центри, створені на базі закладів професійно-технічної освіти, що здійснюють підготовку, перепідготовку, підвищення кваліфікації кухарів, співпрацю з питань перепідготовки працівників шкільних харчоблоків.


Відчутно зміни вже зараз і ми можемо передчувати ще більший їх вплив на якість харчування наших дітей вже дуже незабаром. Залишайтесь з нами та очікуйте ще більше гарних новин.


Як ви вже знаєте, у травня 2023 року стартував проєкт "School Chef’s Training Hubs Development", що реалізовує теоретично-практичне навчання за програмою «Підвищення кваліфікації майстрів виробничого навчання в сфері організації роботи та підвищення кваліфікації кадрів для шкільних їдалень». Мета цієї навчальної програми – підвищення кваліфікації майстрів виробничого навчання із числа педпрацівників закладів професійної освіти для здійснення підвищення кваліфікації кухарів їдалень ЗЗСО та інших здобувачів освіти для організації роботи курсів з підвищення кваліфікації для кухарів шкільних їдалень ЗЗСО в рамках реформи шкільного харчування.