👉 Власне, так і відбувається. Для мене тут важливі одразу кілька моментів. Завдяки кухні ми повернулися до реформи шкільного харчування, яку перервало російське вторгнення. Ідея годувати дітей якісно й поживно у воєнний час стала хоча й важчою в реалізації, але ще ціннішою. Бо наші діти й наші педагоги продемонстрували справжній героїзм – не перервали навчання. Закінчується вже другій навчальний рік у воєнних умовах. Тож підтримати дітей і педагогів, зокрема й харчуванням, від якого теж залежить якість навчання, – це наше нормальне бажання.
Тим часом досвід Бучанської кухні вже масштабується на всю країну. Сьогодні було презентовано проєкт другої такої фабрики, яку побудують у місті Лозовій на Харківщині. Про це підписано відповідний меморандум. Із боку української сторони його підписали голова Харківської обласної військової адміністрації Олег Синєгубов і лозівський міський голова Сергій Зеленський.
🤝 Проєкт фабрики-кухні не лише про їжу – він про спільні дії. Про підтримку, яка не має кордонів і територіальних обмежень. Про допомогу та взаємодію в широкому сенсі, бо кухні – це й робочі місця, і необхідне територіям економічне пожвавлення. Це проєкт про життя та необхідну для нього енергію. Виробництво не лише калорій, але й надії та снаги для дітей і дорослих.